На кафедрі документознавства та інформаційної діяльності відбувся захист кваліфікаційних робіт

09:25, 22-06-2021

Протягом тижня, із 15 до 18 червня 2021р., згідно з нормативними документами на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва відбувався захист кваліфікаційних робіт студентів денної та заочної форм, що навчаються за освітніми програмами «Документознавство та інформаційна діяльність» й «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю», на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» галузі знань 02 «Культура і мистецтво» спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Голова комісії – Тюрменко Ірина Іванівна, доктор історичних наук, професор, завідувачка кафедри історії та документознавства Національного авіаційного університету, заступник голови комісії – Петькун Світлана Михайлівна, кандидат філософських наук, доцент, завідувачка кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій.

Про результати своїх досліджень розповіли 58 випускників кафедри. Кваліфікаційні роботи були присвячені різним актуальним питанням документознавства, інформаційної діяльності, піар-технологій тощо. Адже саме сьогодні в нашій країні та світі відбуваються масштабні процеси інформатизації всіх сторін життя суспільства, що потребує свого осмислення.

Усі випускники гідно представили свої роботи. Впевнено відповідали на запитання членів комісії.

Особливо були відзначені роботи Санжаревської Валерії Янівні «Система нотаріальної документації: формування, функціонування та інформаційний потенціал» і Позняка Тараса Анатолійовича «Концепції сучасного документознавства» (керівник канд. філол. наук, доцент Стороженко Ліна Григорівна).

Захист дипломів – останній вирішальний крок перед початком професійної діяльності. Після вступу до університету це, мабуть, один із хвилюючих і відповідальних моментів за весь час навчання.

Вітаємо випускників з успішним захистом кваліфікаційних робіт і бажаємо їм успіхів у здійсненні своїх професійних та особистих планів!

Але ми прощаємося не з усіма. Мотивованих кращих наших бакалаврів будемо чекати в магістратурі, де вони продовжать навчання за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю»!