Дякуємо за плідну роботу та чекаємо результатів!

11:11, 22-09-2021

У період із 15 до 17. 09. 2021 року відбувалася on-line робота експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Управління інформаційно-комунікаційною діяльності» за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» галузі знань 02 «Культура і мистецтво».

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності ННІМП Державного університету телекомунікацій висловлює щирі слова подяки експертам Наталії Степанівні Вовк, Вікторії Василівні Добровольській, Ілоні Богданівні Сапіжак! Робота була напруженою, але корисною та надихнула на нові ідеї. Сподіваємось і надалі розвиватися та співпрацювати, удосконалюючи освітню програму!

Дякуємо керівництву університету й колегам з кафедр менеджменту, маркетингу, комп’ютерних наук, управління інформаційною та кібернетичною безпекою, кафедри української мови; підрозділам, що були задіяні до роботи в цій акредитаційній справі!

Окрема подяка усім небайдужим, хто долучився до обговорення освітньої програми: доктору економічних наук, професору Ірині Олегівні Ковшовій, доктору філософських наук, професору Володимиру Андрійовичу Мандрагелі, кандидату політичних наук Наталії Андріївні Кирилюк, кандидату історичних наук, доценту Оксані Михайлівні Шереметі! Пишаємося великим колом друзів і прихильників нашої освітньої програми!

Бажаємо усім міцного здоров’я, натхнення, творчих здобутків, цікавих проектів, звершень та здійснення мрій!