Випуск магістрів з новітніх радіотехнологій нового покоління

11:24, 16-06-2014

Одна з важливих умов інноваційного розвитку економіки України - позитивне ставлення молоді до інноваційних професій, такими як група професій в області мобільних мультисервісних технологій. Останнім часом у цьому напрямку спостерігаються в Україні хороші сигнали. Але популярність освіти в галузі новітніх радіотехнологій сьогодні обумовлена ​​не тільки швидким розвитком даної галузі. Важливим чинником є ​​і якість освіти в області мобільних радіосистем з передачі мультимедійної інформації, його традиційно-міцна фундаментальна і активно наростаюча практична складова.
Ні для кого не секрет, що індустрія мобільних мультисервісних технологій - одна з найбільш динамічно розвиваюча, конкурентних та інноваційних галузей глобальної економіки. Лідерство на ринку новітніх радіотехнологій з передачі мультимедійної інформації - це, перш за все, зростання економічного потенціалу та довгострокові вкладення в людський капітал, залучення інвестицій і створення нових робочих місць. Той факт, що Державний університет телекомунікацій став майданчиком підготовки фахівців такого високого рівня, ще одне свідчення того, що наш університет є ключовою структурою сфери інформаційно-комунікаційних технологій України.  Кваліфіковані кадри даного напрямку гостро необхідні сучасній вітчизняній економіці і вони складають основу самої  ІКТ-галузі.

14 червня в університеті в урочистій обстановці пройшов випуск магістрів з інноваційних технологій мобільних мультимедіа-послуг навчальних груп РТЗМ-71 и 72 заочної форми навчання  за спеціальностями «Апаратура радіозв'язку, радіомовлення і телебачення» і «Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси» напряму «Радіотехніка». Підготовка фахівців даного напрямку проводиться відповідно на кафедрах «Радіотехнологій» і «Радіомоніторингу та радіочастотного менеджменту». Колективи кафедр вітає випускників з успішним закінченням навчання і побажає всім магістрам нових відкриттів і звершень, плідної роботи та проривних ідей, удачі в справах і особистому житті. Щасливого Вам творчого шляху!

Колектив кафедри радіотехнологій: завідувач кафедри Сайко Володимир Григорович, професор Чайка Георгій Євгенович, доценти Родіонов Сергій Сергійович і Казіміренко Валерій Якович, старший викладач Потапов Володимир Васильович.
Колектив кафедри радіомоніторингу та радіочастотного менеджменту: завідувач кафедри Дружинін Володимир Анатолійович, доценти Наконечний Володимир Сергійович, Малюженко Михайло Вікторович та Латіпов Ільхам Муталіповіч.

Сайко В.Г.  249-25-04

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій

Спеціалізація: Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення

За даною спеціалізацією здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій мобільного та бездротового зв’язку, цифрового відео і мультимедіа, інтерактивного цифрового телебачення та Інтернет-телебачення, високошвидкісного радіодоступу до Інтернету для операторів стільникового зв’язку, провайдерів Інтернет послуг, телерадіокомпаній, Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення, Державного підприємства «Український державний центр радіочастот», Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

Спеціалізація: Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення