Спеціалізація “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення” запорука успішного працевлаштування

11:25, 19-10-2019

У сучасному світі безпроводові і мобільні комунікації розвиваються так інтенсивно, що зміни в них відбуваються за порівняно короткий термін. Людство переходить на новий мобільний рівень спілкування і передачі інформації, а це означає, що попереду у бездротових комунікацій і мультимедійних технологій чимало змін. Затребуваність таких інноваційних технологій і рішень в сучасному суспільстві і їх активний розвиток породжують попит на кваліфікованих фахівців. Сьогодні ІT-сфера дуже приваблива для інвесторів, тому в ній активно розвивається бізнес, і з'являються нові компанії, а це означає, що робочих місць стає все більше.

У Державному університеті телекомунікацій на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій здійснюється підготовка фахівців за новітніми технологіями надання мобільних мультимедійних послуг на безпроводові термінали (планшети, смартфони, і інші інтелектуальні комп'ютерні пристрої нового покоління) за спеціалізацією «Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення».

Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій Державного університету телекомунікацій навчає студентів тому, що потрібно і так як потрібно, теоретично і практично.

Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і техніки в галузі телекомунікацій, та, безперечно, орієнтовані на компетенції наших компаній-партнерів.

Але запорука успішного працевлаштування не тільки в якісній теоретичній підготовці, а і в практичній складовій навчання. Всі практичні заняття на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій проходять на базі обладнання компаній Ericsson, Siemens, ZTE, Radwin, Hikvision останнього покоління.

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.