До уваги абітурієнтів

13:16, 10-04-2020

Шановні абітурієнти!

Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій структурно входить до складу Навчально-наукового інституту телекомунікацій, на базі якого студенти здобувають професійні знання та навички за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка».

Кафедрою здійснюється підготовка:

• бакалаврів за спеціалізацією «Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення»;
  • магістрів за спеціальністю «Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення».

Завдяки ретельно продуманому інноваційному змісту навчання, підготовка по спеціальності починається з першого курсу, а понад 50% занять з кожної дисципліни проводиться практично. Це забезпечую формування у майбутнього спеціаліста не лише професійних знань, але і практичних навичок, що високо ціниться компаніями-роботодавцями.

Галузь телекомунікацій – надзвичайно динамічна та стрімко розвивається з кожним роком. А отже, мобільні технології і відеообладнання також модернізуються задля задоволення потреб користувачів телекомунікаційних послуг. Для опанування інноваційних змін та можливості йти в ногу з життям разом з технологічним прогресом, кафедрою заключаються договори про співпрацю з компаніями-лідерами на ринку телекомунікацій.

Основні компанії-партнери кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій є телекомунікаційні компанії з надання послуг мобільного зв’язку та систем цифрового відеонагляду такі як:

• Київстар;
  • Vodafone;
  • Lifecell;
  • Hikvision;
  • IQ Trading;
  • 3Mob та інші.

Саме завдяки плідній співпраці з партнерами, кафедра має в своєму розпорядженні не лише компетенції роботодавців та апаратно-програмні комплекси, а, що головне, і сучасне обладнання, на якому проводяться практичні і лабораторні заняття.

Також, одним з результатів співпраці з компаніями є організація професійних курсів, на яких як студенти так і викладачі мають змогу укріпити та підвищити свої професійні навички та при успішному проходженні яких - отримати сертифікат провідної телекомунікаційної компанії України. Слід відзначити, що сертифікат компанії-партнера кафедри МВТ – це не лише підтвердження вмінь студента, але і перепустка на перше високооплачуване робоче місце. Саме тому педагогічно-наукові працівники кафедри налаштовують студентів до сумлінної та відповідальної роботи під час навчання.

За період навчання студенти проходять ознайомчу, виробничу та переддипломну практики. При добросовісному відношенні до навчання студенти мають змогу проходити практику в компаніях-партнерах та разом з досвідом роботи заробити перші гроші.

Науково-педагогічний персонал кафедри також постійно працює над підвищенням своєї професійної кваліфікації. В Державному університеті телекомунікацій публікуються фахові видання: «Телекомунікаційні та інформаційні технології», «Сучасний захист інформації», «Економіка. Менеджмент. Бізнес», «Зв'язок», «Наукові записки українського науково-дослідного інституту зв'язку». Участь у написанні статей, тез доповідей або виступу на конференціях (у тому числі і міжнародних) мають змогу приймати і студенти. Наявність публікацій у фахових виданнях позитивно позначиться при вступі в магістратуру або аспірантуру університету.

Кафедра МВТ вже не перший рік активно приймає участь у міжнародних конференція, виставках та семінарах. На базі ДУТ щорічно проводиться семінар-практикум Міжнародного Союзу Електрозв’язку, в якому кафедра приймає активну участь та демонструє свої здобутки міжнародній спільноті.

Велику увагу кафедра МВТ приділяє вивченню англійській мові, розуміючи, що більшість телекомунікаційних компаній не лише працюють з англомовною документацією, а і проводять зустрічі, ведуть переговори виключно англійською мовою. Тому, вивчення іноземної мови в Державному університеті телекомунікацій проводиться з першого курсу три рази на тиждень, а 20% занять більшості дисциплін, зокрема на кафедрі МВТ, викладачі проводять англійською мовою.

Викладачі кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій ведуть активну роботу щодо вдосконалення змісту своїх навчальних дисциплін. Це означає, що з кожної дисципліни студент має можливість отримати матеріали в електронному вигляді або працювати в режимі online за допомогою дистанційної системи навчання.

З кожним роком світ мобільних телекомунікацій стає більш функціональним, прогресивним та високотехнологічним, а це значить, що знайомі технології поступаються новим інноваційним рішенням. Колектив кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій стане вашим провідником у складний та захопливий світ телекомунікацій !