Карантин не зупинить науку в Державному університеті телекомунікацій

10:51, 01-05-2020

Як говориться, той хто лінується придумує мільйон причин, щоб нічого не робити, а з огляду на карантин у зв'язку з епідемією корона-вірусу COVID19, здавалося б, йому ще один привід розслабитися. Поки всі ВНЗ України закриті на карантин, як і Державний університет телекомунікацій, можливо хтось і розслабився, але не викладачі та аспіранти кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій.

Поки всі сидять по домівках на карантині, старший викладач кафедри, Голубенко Олександр Іванович, разом з аспірантами кафедри взяли участь в 3-х науково-технічних конференціях дистанційно.

Так при Державному університеті «Житомирська політехніка» 9 квітня проходила ХІ міжнародна науково-технічна конференція «Інформаційно-комп'ютерні технології - 2020» на яку підготовлено доповідь на тему: «Аналіз ефективності використання вектора показників зміщення кільцевого коду».

Наш університет не тільки не відстає від інших, а й навіть випереджає, і проведені 2 науково-технічні конференції під час карантину тому підтвердження:

• 3 квітня відбулася всеукраїнська науково-технічна конференція «Актуальний стан та перспективи розвитку IoT» на яку Голубенко А.І. підготував доповідь на тему: «Обробка вхідних даних від пристроїв за допомогою лямбда архітектури».
  • 17 квітня відбулася всеукраїнська науково-практична конференція «Системний аналіз у бізнесі та управлінні» на яку Голубенко А.І. підготував доповідь на тему: «Класифікатори на основі нейронних мереж в задачах скорингу клієнтів банків».

Сьогодні студенти та аспіранти кафедри готуються до наступної конференції студентства та молоді «Світ інформації та телекомунікацій», яка відбудеться в нашому Університеті.

Як бачите, карантин зовсім не перешкода, для тих хто хоче працювати, і він точно не зупинить науково-педагогічний процес на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій Державного університету телекомунікацій, так як там працюють професіонали.

На кафедрі ми знаємо, як займатися справжньою наукою, і з радістю готові поділитися з вами знаннями. Тих, хто ще не визначився зі своїм майбутнім, і ще розмірковує, де отримати необхідні для успішної кар'єри знання за фахом Телекомунікації та Радіотехніка, запрошуємо приєднатися до нашої команди професіоналів, на кафедрі Мобільних і відеоінформаційних технологій Державного університету телекомунікацій!