Екзаменаційна сесія студентів кафедри МВТ

12:15, 31-12-2020

Сесія - це найбільш складний період навчання для будь-якого студента закладу вищої освіти. В цей час перевіряються знання та вміння студентів, накопичені протягом усього семестру. Від того, чи будуть іспити здані успішно, залежить багато чого: можливість продовження навчання; переведення з платного відділення на бюджет; з заочної форми на денну; перспективи отримання стипендії.

Сесією називається період здачі іспитів з дисциплін, які викладалися на протязі навчального семестру. Головною метою є проміжна перевірка рівня знань, умінь і здібностей студентів. Якщо іспити здані успішно, студент отримує право продовжити навчання. Навчальний рік студента включає дві сесії - зимову і літню. Число іспитів визначається планом навчання.

Розклад іспитів потрібно перевіряти на платформі РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ університету, а також на сторінці нашого інституту.

Екзаменаційному періоду зазвичай передує заліковий тиждень, що включає здачу рефератів, лабораторних робіт, заліків, звітів по практиці, курсових проектів. До іспитів допускаються тільки ті студенти, які не мають боргів.

Зимова сесія 2020-2021 року для студентів кафедри МВТ буде проходити дистанційно, на платформі Zoom.

Декілька порад для успішної підготовки до сесії

• Плануйте час між відпочинком і підготовкою.
  • Студенти набагато краще готуються до іспитів і здають їх, якщо не просто читають підручники або лекції, а розповідають прочитане сусідові по кімнаті в гуртожитку або батькам вдома.
  • В період сесії не дивиться телевізор, Youtube, не користуйтеся соц. мережами (все це відволікає і створює ілюзію постійного свята).
  • В якості відпочинку обирайте прогулянки в парках. Якщо ви почали нервувати, зробіть декілька повільних повних і глибоких вдихів і видихів повітря.

Викладачі кафедри Мобільних і відеоінформаційних технологій бажають студентам відмінно здати екзамени і весело провести канікули!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.