Карантин не перепона зміцненню співробітництва

14:06, 31-01-2021

Кожен студент Державного університету телекомунікацій знає, що запорукою успішного працевлаштування є не тільки сумлінне навчання, а й систематична робота з майбутнім роботодавцем - компанією-партнером кафедри.

Не дивлячись на карантинні обмеження, які торкнулися всіх галузей нашої країни, компанія IQ Trading і кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій продовжують вести систематичну роботу по зміцненню співпраці і вдосконалення методів роботи як з науково-педагогічним складом кафедри, так і зі студентами. Метою переговорів, зустрічей і проходження курсів підвищення кваліфікації викладачів є якісне, а головне - практичне навчання студента знанням і навичкам, які в подальшому допоможуть випускнику отримати робоче місце в провідній IT-компанії.

Яскравим прикладом успішного ведення бізнесу, багаторічного співробітництва зі світовими виробниками систем відеоспостереження, аналітики і комплексів безпеки є компанія IQ Trading. Саме через відмінні лідерські якості керівництва компанії і конкретні досягнення в галузі IT кафедра продовжує співпрацю, а значить - забезпечувати студентів актуальними теоретичними та практичними знаннями в сфері відеотехнологій.

Так, на черговій зустрічі в стінах Державного університету телекомунікацій з Андрієм Глуховим (керівником відділу технічної підтримки продаж) і Олександром Кучеренко (керівником відділу продаж у напрямку комплексних систем безпеки та активного мережного обладнання) були обговорені подальші кроки з удосконалення теоретичної складової навчання студентів кафедри МВТ, матеріально-технічний розвиток і укладення договору про майбутню співпрацю.

Сподіваємося, що всебічна і плідна співпраця зміцнить теоретичні та практичні знання наших майбутніх фахівців. А кафедра Мобільних і відеоінформаційних технологій, в свою чергу, продовжить готувати професіоналів для лідерів ринку телекомунікаційних технологій!

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.