Чому потрібно вступати на кафедру Мобільних та відеоінформаційних технологій ?

22:20, 21-07-2021

Шановні абітурієнти!

Не втратьте можливість вступити на одну з найсучасніших спеціальностей – 172 Телекомунікації та радіотехніка.

Студенти кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій отримують знання в області бездротових технологій надання мобільних мультимедійних сервісів, а також в області відеоінформаціних технологій. На нашій кафедрі вивчають принципи роботи сучасних систем передачі даних, методів кодування та обробки інформації. Наші студенти опановують технології майбутнього, а отже – знаннями та вміннями, які будуть актуальні на протязі наступних десятиліть.

Кафедра має надсучасне обладнання останнього покоління від міжнародних компаній, з якими кафедрою укладено договори про співпрацю: IQ Trading, Датагруп, Viatec, Vodafone, Lifecell, ТриМоб та інші. Це дозволяє нашим студентам оволодіти теоретичними знаннями та практичними вміннями та навиками роботи на даному обладнанні, що робить їх конкуренто-спроможними на ринку праці.

Якщо Ви бажаєте отримати омріяну посаду в найвідоміших міжнародних компаніях світу та отримувати достойну заробітну платню, яка надасть Вам незалежність, цей щасливий шлях та кар’єрний зріст починається з кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій!

Не втратьте свій шанс, останній день подачі заяв на вступ 18:00 23 липня 2021 року!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.