Відгуки про університет студентів групи ТСД-24 кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій

17:47, 21-10-2021

Державний університет телекомунікацій – це місце, де можна отримати не лише теоретичні знання, але й практичні навики. Навчаючись в цьому університеті вже другий рік, ми можемо зробити свої перші враження від даного закладу. Ми навчаємось на спеціальності Телекомунікації та радіотехніка на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій. Саме ця спеціальність, віримо у це, зможе зробити нас професіоналами в галузі мобільних телекомунікацій та дозволить нам побудувати професійну кар’єру та забезпечить нам високооплачувану роботу у майбутньому, зокрема і у провідних ІТ-компаніях – партнерах Державного університету телекомунікацій таких як: «Vodafone», «Київстар», «lifecell», «ZTE», «HikVision» та інших. Запорукою навчання на кафедрі МВТ є те, що крім отримання необхідних теоретичних знань, ми можемо користуватися останніми розробками та технологіями в світовій галузі науки та техніки. На кафедрі ми маємо найкращих викладачів – знавців свого предмету та Докторів та кандидатів наук. Університет піклується про життя та здоров’я своїх студентів, та проводить різні агітаційні заходи щодо переваги вакцинації, щодня моніторить списки вакцинованих викладачів та студентів. Зокрема студенти мають можливість вакцинуватись у приміщенні університету.

Ось що про університет та кафедру в цілому можуть розповісти студенти групи ТСД-24:

Амєтов Михайло:

«Я, студент другого курсу Державного університету телекомунікацій, вступив сюди за порадою знайомого. Я вирішив навчатися саме тут, а саме на кафедрі МВТ тому, що тут мені точно зможуть дати потрібні знання, які безпосередньо знадобляться у роботі та житті. ДУТ - це хороша матеріальна база, нове обладнання та аудиторії, а також коридори та туалети . Хочу сказати, що навчання в університеті проходить так продуктивно завдяки класним, енергійним викладачам, які завжди підтримають та допоможуть. Я знаю точно, що з ДУТ у мене є майбутнє, бо наш університет має прекрасних партнерів, зокрема "Cisco", HUAWEI, Hewlett-Packard, і для мене точно знайдеться місце в цих компаніях.»

Гаман Владислав:

«Непоганий університет, хороші люди працюють, викладачі максимально лояльні та допомагають зрозуміти новий матеріал!».

Бугай Андрій:

«Навчаюся на 2 курсі. Не шкодую, що вступив сюди. Чудова матеріальна база, викладачі із розумінням ставляться до кожного студента. Є дуже багато гуртків, які цікаві, та потрібні для подальшого розвитку».

Захарченко Богдан:

«В університеті навчатися приємно , є все необхідне , нові аудиторії , чудова їдальня університету , та приємні викладачі!».

Медведь Олексій:

«Навчання в університеті не має недоліків. Знання надають у тому вигляді в якому вони повинні бути донесенні до студента. А що на рахунок недоліків, це незрозумілі маніпуляції, залякування та абсурдні свята(на кшталт відкриття туалету), маніпуляція вакциною.»

Отже, Державний університет телекомунікацій – це місце, де студентам приємно навчатись, кожен зможе отримати відмінні знання. А кафедра МВТ - керівництво, та куратор, зокрема і нашої групи (Пархоменко В.В.) завжди підтримає та допоможе у вирішенні різноманітних питань.