Відкриваємо світ фізики

10:01, 11-01-2022

Ось уже три місяці цього навчального року працює студентський гурток з фізики «Методика розв’язування нестандартних задач з фізики», на заняттях якого можна розширити та поглибити знання, набути досвіду ораторського мистецтва, розвинути комунікативні якості, здатність формувати та відстоювати свою точку зору з питань, що розглядаються.

На фото студент Янішевський Олег (ТСД-11)

Розв’язування фізичних задач – один із основних методів навчання фізики. Під керівництвом професора кафедри вищої математики, математичного моделювання та фізики, кандидата технічних наук, доцента Андреєвої Н.О. студентами були розглянуті особливості рівнозмінного, поступального й обертального рухів твердого тіла, а також рух тіла в неінерціальних системах відліку.

На фото Попелишко Юлія (ТСД-11)

Особлива увага на заняттях гуртка з фізики приділяється розв’язуванню нестандартних задач, що певною мірою є неповторні за відсутністю загальних правил розв’язання. Нестандартні задачі здебільшого сприймаються як виклик інтелекту і породжують потребу реалізувати себе у подоланні перешкоди.

На фото студент Кривицький Ігор (ТСД-11)

Досвід, набутий студентами в роботі наукового гуртка з фізики, сприятиме не тільки узагальненню знань про конкретні об'єкти та явища, а й формуванню самостійності у судженнях, творчої активності студентів.

На фото студенти: Сіпура Сергій (ТСД-11), Попелишко Юлія (ТСД-11), Янішевський Олег (ТСД-11), Зарічний Валентин (ТСД-12), Кривицький Ігор (ТСД-11)

Участь в роботі наукового гуртка, розв’язування нестандартних задач є ґрунтовною підготовкою до предметної олімпіади. Попереду ще два місяці плідної роботи, тож запрошуємо усіх бажаючих зануритися у загадковий світ фізики!