Увага! ЗНО!

15:02, 24-01-2022

Міністерство освіти і науки визначило дати проведення цьогорічного Зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це повідомили в Центрі оцінювання якості освіти.

Реєстрація для участі у ЗНО триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року.

Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів, слухачів або студентів для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року.

До 29 квітня 2022 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде вказано час і місце проведення тестувань.

Основна сесія ЗНО-2022 відбудеться за таким графіком:

• фізика – 23 травня;
  • хімія – 26 травня;
  • українська мова, українська мова і література – 31 травня;
  • математика, математика (завдання рівня стандарту) – 3 червня;
  • іспанська мова, німецька мова, французька мова – 6 червня;
  • англійська мова – 7 червня;
  • історія України – 10 червня;
  • географія – 14 червня;
  • біологія – 17 червня.

Інформацію про результати ЗНО можна буде дізнатися на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2022 року.

Раніше УЦОЯО визначили, якими будуть тести з різних предметів на ЗНО-2022.

Нагадаємо, цьогоріч реєстрація на пробне ЗНО триватиме протягом 5-22 січня 2022 року.

Вартість тестування визначать регіональні центри оцінювання якості освіти до 20 грудня 2021 року.

Також 2022 році випускники шкіл будуть складати ДПА у формі ЗНО з 4 предметів.

Почніть підготовку до ЗНО та вступу до ЗВО вже зараз!!!

Приєднуйтесь до студенства Державного університету телекомунікацій і навчайтеся на найпрестижніших сучасних спеціальностях!!!