Студентська олімпіада з математики. Вітаємо переможців!

12:35, 28-02-2014

Оргкомітет Всеукраїнської студентської олімпіади з математики 26 лютого 2014 року в Державному університеті телекомунікацій провів 1-й етап олімпіади з математики. За правилами в олімпіаді могли прийняти участь всі бажаючі студенти нашого університету. Всього прийняло участь 30 студентів першого та другого курсів, серед них 11 студентів ВІТІ ДУТ. Всі учасники протягом 4 годин виконали конкурсні завдання. Журі олімпіади визначило переможців.

Переможцями стали наступні студенти:

ПІП студента

Факультет, група

К-ть балів

Місце

І курс

Назаренко Дарина Олександрівна

ДУТ, БСД-12

І

Бурлій  Едуард Степанович

ДУТ, КСД-11

Деркач Артем Генадійович

ВІТІ ДУТ, ф-т ТК, 232 гр.

ІІ курс

Анацький Ян Германович

ВІТІ ДУТ, ф-т ТК, 122 гр.

І

Каптелін Сергій Олександрович

ДУТ, ІМД-21

Овчаренко Марина Сергіївна

ДУТ, ІМД-21

Чижик Дмитро Андрійович

ВІТІ ДУТ, ф-т ТК, 122 гр.

Опанасенко Максим

ВІТІ ДУТ, ф-т ТК, 123 гр.

ІІІ

Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики 2013-2014 навчального року буде проведено в період з 13 по 16 травня 2014 року на базі Севастопольського національного технічного університету. Згідно квоти Міністерства освіти і науки України, від кожного університету можуть прийняти участь не більше двох студентів-переможців першого етапу олімпіади.

Вітаємо наших переможців!

Спеціалізація: Інформаційна та кібернетична безпека

Спеціалізація Інформаційна та кібернетична безпека  (ІКБ) базується на розробці і впровадженні технологій із застосуванням передусім програмних та апаратно-програмних засобів.

Фахівці з ІКБ - це еліта інформаційної та кібернетичної безпеки, які отримують теоретичні знання та практичні навички з програмування, розробки та управління базами даних, формування моделей захисту інформації та політик безпеки, технічного і криптографічного захисту інформації, побудови захищених цифрових TCP/IP мереж та обслуговування сертифікатів відкритих ключів, тестування систем захисту на проникнення, адміністрування захищених інформаційних та комунікаційних систем, проведення їх моніторингу та аудиту тощо.

Спеціалізація: Інформаційна та кібернетична безпека