Курси ”Обчислювальної математики з використанням персонального комп’ютера”

08:57, 19-01-2018

Шановні студенти, кафедра вищої математики набирає студентів на курси з обчислювальної математики з використанням персонального комп’ютера.

Метою курсів є поглиблене вивчення вищої математики (обчислювальної математики з використанням персонального комп’ютера).

Обсяг курсів – 36 годин.

Курси будуть проводитись раз в тиждень на 3-4 парах в  ауд. 517.

Викладач: Дахно Наталія Борисівна

Тривалість: з березня 2018 р. по квітень 2018 р.

Основні розділи, що будуть вивчатися на курсах:

• Диференціальне числення.
  • Інтегральне числення.
  • Диференційні рівняння.
  • Ряди.

Записатися на курси  можна в ауд. 517  у Дмитра Васильовича.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами:

• (095)-274-30-48 – зав. лаб.  Дмитро Васильович Бєляєв
  • (095)-870-24-90 – зав. каф.  Олег Володимирович Барабаш