Курси ”Обчислювальна математика з використанням персонального комп’ютера”

10:35, 16-03-2018

На цьому тижні розпочали свою роботу курси «Обчислювальна математика з використанням персонального комп’ютера».

Метою курсів є поглиблене вивчення вищої математики (обчислювальної математики з використанням персонального комп’ютера).

Розклад роботи

• Група №1. кожного понеділка на 4-5 парах (13:30 — 16:50)
  • Група №2. кожного вівторка  на 4-5 парах (13:30 — 16:50)

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами:

• (095)-274-30-48 – зав. лаб.  Дмитро Васильович Білянін
  • (095)-870-24-90 – зав. каф.  Олег Володимирович  Барабаш