Агітаційна робота

14:33, 26-12-2014

В рамках профорієнтаційної роботи серед молоді та майбутніх абітурієнтів кафедра вищої математики співпрацює з Кременецьким ліцеєм ім. У. Самчука (м. Кременець, Тернопільської області). В кінці грудня 2014 року в Кременецьком ліцеї було проведено зустріч з керівництвом ліцею, та на дошці об’яв вивішено рекламний плакат Державного університету телекомунікацій.

Наш Університет та кафедру вищої математики представляє випускниця математичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, м. Луцьк,  здобувач наукового ступеня кандидата технічних наук (науковий керівник – завідувач кафедри вищої математики ДУТ  д.т.н., професор Барабаш О.В.), викладач математики Кременецького ліцею ім. У. Семчука Іванна Петрівна Саланда.

На кінець січня Адміністрацією ліцею заплановано зустріч з майбутніми абітурієнтами для висвітлення усіх особливостей та переваг вступу та навчання в Державному університеті телекомунікацій – єдиному в Україні профільному ВНЗ у сфері телекомунікацій, інформатизації та ІТ-технологій.