Вручення сертифікатів слухачам курсу «Обчислювальна математика з використанням персонального комп’ютера»

09:03, 28-06-2018

З 5 березня по 27 квітня 2018 року тривав курс з вищої математики. Мета курсу: поглиблене вивчення обчислювальної математики з використанням персонального комп’ютера.

Викладачі курсу: доцент кафедри вищої математики, кандидат фізико-математичних наук Замрій Ірина Вікторівна та доцент кафедри вищої математики, кандидата технічних наук Дахно Наталія Борисівна.

Традиційно студентам було проведено контроль знань, умінь і навичок у формі письмового екзамену. І як логічний підсумок курсу – кожному слухачу було вручено сертифікат університетського зразка. Вручав сертифікати – завідувач кафедри вищої математики доктор технічних наук, професор Барабаш Олег Володимирович.