Гурток кафедри вищої математики «Комп’ютерна математика»

13:20, 18-02-2019

Керівник гуртка: доцент кафедри вищої математики, кандидат фізико-математичних наук Замрій І. В.

Ціль гуртка: навчити студентів самостійно розв’язувати математичні задачі прикладного характеру за допомогою персонального комп’ютера; розвивати творче, абстрактне мислення; стимулювати зацікавленість до математики та самоосвіти.

Графік проведення занять (засідань) наукового гуртка:

Пятниця

раз на 2 тижні

501 або 517 аудиторія

У п'ятницю 22.02.2019 дві доповіді:

1) Петрусь Лілія - студентка групи ПД-11 з темою доповіді "Програми комп'ютерної математики: переваги і недоліки";

2) Ігнатова Марія - студентка групи ПД-11 з темою "Програми призначені для графічного аналізу функцій".

Запрошуємо всіх бажаючих!