«Вища математика» і спеціальність 124 Системний аналіз

14:36, 24-02-2020

Цього року кафедра вищої математики запропонувала для студентів третього курсу спеціальності 124 Системний аналіз вивчення нової, для студентів,  дисципліни «Моделювання та синтез систем управління».

Мета даної дисципліни полягає в ознайомленні з основами теорії математичного моделювання та набуття первинних навичок їх застосування до систем захисту інформації. Також студенти оволодіють основними поняттями та методами аналізу і синтезу динамічних систем автоматичного керування.

Викладач дисципліни: д.т.н., професор Барабаш О. В.

Теоретична підготовка студентів з дисципліни здійснюється на основі одночасного розвитку математичної науки, передових інформаційних технологій навчання у відповідності до переліку компетенцій випускника університету згідно з обраною спеціальністю.

Практична підготовка здійснюється з використанням навчально-матеріальної бази кафедри, створеної на основі сучасного обладнання останнього покоління, прогресивних програмно-апаратних комплексів і программного забезпечення. Це дає змогу використовувати чисельні методи з використанням сучасних пакетів прикладних програм, а також візуалізувати результати математичного моделювання.

Для майбутніх фахівців ІТ галузі важливим є вміння розв’язувати  будь-які математичні задачі за допомогою комп’ютера.