Науковий семінар

09:19, 15-05-2014

14 травня 2014 року в лабораторії інтерактивних технологій кафедри Вищої математики (ауд.515) відбувся науковий семінар.

Мета проведення семінару: заслуховування доповіді аспірантки Шевченко Галини Володимирівни та обговорення основних аспектів її дисертаційного дослідження.

З вступним словом виступив завідувач кафедри вищої математики, професор, доктор технічних наук Барабаш Олег Володимирович, який привітав учасників зібрання та представив аспірантку.

Наступною з доповіддю виступила аспірантка Шевченко Галина Володимирівна, яка є здобувачем ступеня кандидат технічних наук спеціальності 05.13.06 – інформаційні технології. Науковим керівником аспірантки є Барабаш Олег Володимирович. Тема дисертаційної роботи аспірантки: Інформаційна технологія підтримки прийняття рішення керівником інтернет-провайдера для виходу на ринок телекомунікаційних послуг на основі моделювання таргетингу.

Під час своєї доповіді Галина Володимирівна пояснила зміст основних понять дисертаційної роботи. На належному рівні було висвітлено зміст роботи, мета, об’єкт та предмет дисертаційного дослідження. Також під час доповіді обґрунтовано актуальність роботи та висвітлена новизна дисертаційного дослідження. Дуже чітко та обґрунтовано висвітлені основні результати, які отримані на сьогодні аспіранткою.

Учасники наукового семінару були дуже зацікавлені представленою темою та отриманими результатами. Після заслуховування доповіді учасники наукового семінару ставили запитання, на які Галина Володимирівна давала чітку обґрунтовану відповідь.

Після цього кожен з учасників висловив власну точку зору з приводу даного дисертаційного дослідження та його основних результатів. Аспірантка отримала слушні поради та рекомендації, які знадобляться їй в подальшій роботі над дисертацією.

Освітня програма: Комп’ютерні науки

За освітньою програмою Комп’ютерні науки, спеціальність 122 Комп’ютерні науки (англ. Computer Science, CS) готуються фахівці, що здатні виконувати функції розробника-програміста, спеціаліста по мережах, адміністратора баз даних, системного адміністратора, DevOps Engineer, спеціаліста по тестуванню програм, IT-архітектора. Вони володіють навичками алгоритмічного мислення, уявлення інформації, програмування і проектування комп’ютерних систем. Основні розділи: алгоритми і структури даних, мови програмування, архітектура комп'ютерів, операційні системи і комп'ютерні мережі, розробка програмного забезпечення, сервери і бази даних, штучний інтелект та робототехніка, комп'ютерна графіка, взаємодія людини і комп'ютера та ін.

Освітня програма: Комп’ютерні науки