Інновації та нові обличчя

16:13, 08-10-2020

У вересні 2020 року колектив кафедри вищої математики поповнився новим цінним та професійним співробітником. Пампуха Альона Ігорівна — старший викладач кафедри вищої математики, випускниця КНУ ім. Тараса Шевченка механіко-математичного факультету.

2 жовтня 2020 року в аудиторії 513 нею було проведено відкрите практичне заняття для КНД-12 з дисципліни «Вища математика» на тему: «Операції над матрицями». Заняття містило теоретичні та практичні відомості про операції над матрицями та прикладні задачі. Робота студентів була організована на закріплення нових умінь і навичок та з використанням новітніх методик навчання. Заняття було проведено на високому науковому рівні відповідно до інноваційного змісту навчання в Державному університеті телекомунікацій.

На занятті були присутні: завідувач кафедри вищої математики кандидат фізико-математичних наук, доцент Замрій Ірина Вікторівна та інші викладачі кафедри.

Бажаємо Альоні Ігорівні плідної роботи в дружньому колективі нашої кафедри та творчих успіхів!