Наукова робота викладачів кафедри вищої математики

14:37, 07-12-2020

Згідно з інноваційним змістом навчання в Державному університеті телекомунікацій кожен науково-педагогічний працівник повинен володіти англійською мовою не нижче середнього та займатися науковою роботою.

Зважаючи на вище сказане викладачі кафедри вищої математики працюють над вдосконаленням рівня англійської мови, підтверджуючи це участю в міжнародних закордонних конференціях:

• The 3rd BYMAT Conference – Bringing Young Mathematicians Together,  December 1-3, 2020, Valencia, Spain.

• VII International conference «Information Technology and Interactions» (IT&I-2020), December 2-4, 2020, Kyiv, Ukraine.

• The 2nd International Scientific-Practical Conference on "MODERN INFORMATION, MEASUREMENT AND CONTROL SYSTEMS: PROBLEMS AND PERSPECTIVES 2020 (MIMCS’2020)” dedicated to the 100th anniversary of ASOIU, December 7-8, 2020, Baku, Azerbaijan.