Кваліфіковані працівники — гордість кафедри!

13:54, 13-12-2020

На підставі рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України  від 24 вересня 2020 року професор кафедри вищої математики Собчук Валентин Володимирович отримав диплом доктора технічних наук. Захист дисертації відбувся 2 липня 2020 року на засіданні Спеціалізованої Вченої Ради Д 26.861.05 за спеціальністю 05.13.06 — «Інформаційні технології» в Державному університеті телекомунікацій. Тема дисертації: «Методологічні основи забезпечення функціональної стійкості інформаційних систем підприємств і умовах впливу дестабілізуючих факторів».

На підставі рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України  від 24 вересня 2020 року старший викладач кафедри вищої математики Галахов Євгеній Миколайович отримав диплом кандидата технічних наук за спеціальністю 21.05.01 — «Інформаційна безпека держави», за результатами успішного захисту дисертації «Моделі кібератак в системі інформаційної безпеки підприємства на основі використання фріланс-ресурсу» у Державному університеті телекомунікацій 25 червня 2020.

Це свято всього колективу Державного університету телекомунікацій, адже питання наукової діяльності установи – є найважливішими поряд з експертною роботою.

Вітаємо Собчука Валентина Володимировича з отриманням наукового ступеня доктора технічних наук і Галахова Євгена Миколайовича з отриманням наукового ступеня кандидата технічних наук!

Бажаємо Валентину Володимировичу та Євгену Миколайовичу  успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, успіхів у майбутніх наукових пошуках!