Робота наукового гуртка: «Лінійна оптимізація: задачі, моделі, методи, технології»

17:47, 14-12-2020

Дистанційне заняття (ZOOM – конференція) гуртка «Лінійна оптимізація: задачі, моделі, методи, технології». Керівник гуртка Шевченко Галина Володимирівна.

4 грудня 2020 року відбулося засідання гуртка. Розглядали тему: «Лінійні моделі матричних задач». Студенти з інтересом обговорювали проблему оптимізації вибору центрального вузла при прокладці трас. Потрібно було вибрати розміщення центрального вузла проміжного джерела, з якого постачають, усіх споживачів, щоб сумарна довжина трубопроводів була мінімальною, та багато інших цікавих питань. Студенти активно дискутували та надавали свої відповіді до поставлених питань. Водночас було цікаво та практично, адже задачі на оптимізацію деяких процесів дуже перспективний напрямок, який є актуальний у всіх галузях підприємництва.

Тому побажаємо успіхів тим хто долучився до обговорення і чекаємо інших, хто планує отримати знання у цьому напрямку.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до роботи наукового гуртка для розв'язання прикладних та оптимізаційних задач, розробці моделей пов'язаних з спеціальністю.

Кафедра вищої математики бажає всім творчих успіхів та натхнення!

Фотографії