Підвищення кваліфікації викладачів кафедри вищої математики

18:33, 23-06-2021

Сьогодення спонукає у необхідності підвищення кваліфікації і розвитку викладача як науковця, педагога, що йде в ногу з часом і використовує інформаційні технології. Метою курсів підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників є розвиток професійно-педагогічної компетентності викладачів через вдосконалення професійної педагогічної підготовки, поглиблення і розширення педагогічних знань, умінь і навичок на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду. Викладачі кафедри вищої математики активно працюють над собою не лише в науковому розвитку, а і у підвищенні майстерності викладання математичних дисциплін з використанням передових технологій. З цією метою викладачі взяли участь у науково-методичному семінарі, що тривав 108 годин.

Курси підвищення кваліфікації тривали з 31 травня до 13 червня 2021 року. Навчання відбувалось за професійною програмою підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у науково-практичному семінарі “Інформаційні технології в науці та освіті” у Волинському національному університеті імені Лесі Українки на кафедрі загальної математики та методики навчання інформатики.

Щиро вітаємо Шкапу Вікторію Вікторівну, Замрій Ірину Вікторівну, Пампуху Альону Ігорівну, Калинюк Аллу Миколаївну, Власик Ганну Миколаївну у проходженні курсів підвищення кваліфікації та отримання сертифікату, бажаємо подальших звершень у навчанні на науці!