З Днем знань!

08:02, 01-09-2021

Шановні студенти, викладачі, колеги! Від щирого серця вітаємо вас з початком нового навчального року та з Днем знань! Цей день сповнений хвилювань, але водночас є чудовим і світлим святом для всіх, хто живе за особливим навчальним календарем. Ми з вами стоїмо на порозі цікавих відкриттів, нових звершень та перемог!

Шановні першокурсники, позаду залишилися зовнішнє незалежне оцінювання, виснажливі іспити, попереду – цікаве студентське життя, незабутні роки, які залишаться у вашій пам’яті назавжди. Кафедра вищої математики, математичного моделювання та фізики бажає вам стати гідними членами нашої міцної та дружньої родини. Ваше завдання – бути активними, цілеспрямованими, наполегливими, із гордістю нести звання студента Державного університету телекомунікацій.

Усім студентам бажаємо йти за покликанням серця, любити свою професію, вдосконалювати свої знання, розкривати таланти, втілювати мрії у життя! Країні потрібні такі молоді, перспективні та прогресивні люди! Ви – наша гордість!

Шановні колеги! Дозвольте висловити вам слова великої вдячності за те, що попри усі перепони ви залишилися гідними патріотами нашої країни!  У цей нелегкий час зичимо вам успіхів у шляхетній і святій справі світоча знань і добра. Будьмо наполегливими, знаходячи нові моделі побудови освітніх відносин, і терплячими, втілюючи їх у практику.

Бажаємо усім мирного неба над головою, приємних посмішок, гармонії, тепла й нових неймовірних звершень в ім’я процвітання України!

З повагою кафедра вищої математики, математичного моделювання та фізики!