А ти вже вмієш моделювати?

18:43, 23-09-2021

Моделювання — це потужний унiверсальний метод дослiдження й оцiнювання ефективностi рiзноманiтних систем. Пiд математичним моделюванням розумiють процес створення для заданого реального об’єкта деякої математичної моделi, якою може бути як система рiвнянь, так i комп’ютерна програма. Математичне моделювання широко використовують у рiзноманiтних галузях i роздiлах сучасної науки й технiки.

А студентські наукові гуртки – одна з форм наукової діяльності студентів, спрямована на розширення їх наукового потенціалу й формування навички науково-дослідної діяльності у вільний від навчання час або спеціально наданий час.

Тому кафедра вищої математики, математичного моделювання та фізики запрошує всіх студентів Державного університету телекомунікацій поринути у цікавий світ математичних моделей реальних процесів. Ми запрошуємо відвідати студентський науковий гурток «Основи математичного моделювання», який проводить доцент кафедри вищої математики, математичного моделювання та фізики Маланюк Наталія Михайлівна.

Засідання проходитимуть по понеділкам в аудиторії 136  на 4 парі за темами:

Пара

Тема заняття

27.09.21

4 пара

Вступ до моделювання. Поняття моделі та моделювання.

04.10.21

4 пара

Лінійне програмування: сутність та базові поняття

18.10.21