Збори студентів Навчально-наукового інституту Захисту інформації

15:30, 01-04-2016

24.03.2016. Відбулись збори студентів Навчально-наукового інституту Захисту інформації.

Порядок денний Зборів студентів  ННІ ЗІ

1. Доповідь директора інституту

2. Доповідь Голови студради Інституту

Доповідь директора інституту

1. В цьому семестрі з причини академічної неуспішності з Інституту Захисту інформації відраховано:

• 2 студенти першого курсу - виявились організаційно неготовими до навчання в вищому навчальному закладі.
  • 1 студент 5 курсу - був спроможним потенційно, але не схотів виконувати вимоги навчального плану на практиці.

2. Залишаються проблеми відвідування занять студентами, які працюють.

Відношення керівництва інституту до студентів, які працюють - позитивне. Але не за рахунок навчання. Коли студент навчається, то робота - його право, а навчанняобовязок.

Якщо ж з’явились проблеми щодо відвідування занять та академічних заборгованостей, то нагадую рецепт, який був наданий на минулих зборах:

Правило 2. Треба спілкуватись.

Вас вислухаують і допоможуть: 1 Зав.кафедрою.  2 Куратор.  3 Староста. І Головне – Викладачі. Але всі вони не читають думок. Треба розповісти їм про свої проблеми. Треба розповісти їм про свої наміри. Доможуть тому, хто хоть щось робить сам.

3. Паління у Гуртожитку.

Закон України забороняє паління у громадських місцях таких, як гуртожиток. Минулого тижня був відповідний інцидент. Розбір випадку переконливо продемонстрував причетним студентам, що палити дійсно шкідливо (щонайменше для настрою). Крім того, палити вже не модно. І пити не модно. А що ж зараз модно? Модно заробляти гроші. Ще більш модно заробляти багато грошей. Крутий не той, хто курить або п’є. Крутий той, хто багато заробляє. А для цього - треба вчитись. То й вчитесь, на здоров’я.

4. Звертаю увагу на коректність спілкування студентів з співробітниками університету. Закликаю до взаємної ввічливості. Якщо Ви попали в якусь незручну ситуацію, то перехід на емоції лише погіршує Ваші справи. Якщо Ви виявити витримку, стає можливим виявити та довести, хто насправді правий.

5. Йде оформлення документів на військову кафедру. Відповідна довідкова інформація є в деканаті.

6. Прошу вчасно виконувати сплату за навчання та гуртожиток. Затримка оплати створює проблеми щодо забезпечення навчального процесу.

7. Нагадую, що продовжується набір кандидатів на літню школу за програмою TEMPUS проекту ENGENSEC з Кібернетичної безпеки для магістрів Державного університету телекомунікацій. Безкоштовно. Конкурсний відбір.

Термін подачі заявок – до 9 квітня.

Доповідь Голови студради Інституту