Основні напрями діяльності Державного центру кіберзахисту та протидії кіберзагрозам Держспецзв’язку в сфері кібербезпеки та кіберзахисту інформаційних ресурсів

12:21, 02-03-2018

Директор Навчально-наукового інституту захисту інформації кандидат технічних наук, доцент Довбешко С.В., завідувач кафедрою Систем інформаційної та кібернетичної безпеки доктор технічних наук, старший науковий співробітник Савченко В.А. і завідувач кафедрою Управління інформаційною та кібернетичною безпекою кандидат технічних наук, доцент Курченко О.А. відвідали відкриту лекцію, яка відбулася 26 лютого 2018 року в Державному центрі  кіберзахисту та протидії кіберзагрозам Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Лекція була присвячена розгляду основних напрямків діяльності Державного центру в сфері кібербезпеки і кіберзахисту інформаційних ресурсів. З вітальной промовою до присутніх звернувся начальник Державного центру Боярчук Роман Михайлович.

З доповіддю «Основні завдання Урядової команди реагування CERT-UA» виступив співробітник Урядової команди реагування CERT-UA Палій Олександр В'ячеславович.

З доповіддю «Основні напрямки діяльності та стан справ Державного центру кіберзахисту та протидії кіберзагрозам Держспецзв'язку в забезпеченні кібербезпеки і кіберзахисту державних інформаційних ресурсів» виступив перший заступник начальника Державного центру кіберзахисту та протидії кіберзагрозам Держспецзв’язку Худинцев Микола Миколайович.

З матеріалами виступів учасників заходу були ознайомлені науково-педагогічні працівники кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту на засіданні кафедри, яке відбулося 27 лютого 2018 року. З інформацією виступив завідувач кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту доктор технічних наук, старший науковий співробітник Савченко В.А.