Тепловізер для пошуку закладних пристроїв як впровадження в інноваційний зміст навчання

11:07, 27-02-2021

Вся техніка для прихованого шпигунства, будь то камера або аудіомікрофон, випромінює тепло в робочому стані, яке можна легко виявити за допомогою тепловізора.

Велика частина камер спостереження помітно нагріваються. Їх компактні габарити і розміщення в маленькому непомітному замкнутому просторі призводять до недостатньої вентиляції. Тепловізор допоможе знайти гарячі місця в приміщенні.

Але користувачам потрібна простота, універсальність і надійність. Кафедра систем інформаційного і кібернетичного захисту рекомендує тепловізор Flir ONE для смартфонів і планшетів на базі Android і iOS.

Особливості Flir ONE:

• Підтримує запис термографічного відео з роздільною здатністю 160 × 120.
  • Новітня функція точкового вимірювання дозволяє виявити різницю температур в 0,1 ° C.
  • Підтримується дев'ять колірних палітр.
  • Запис відео та знімків здійснюється за допомогою звичних жестів.
  • Технологія отримання багатоспектрального динамічного зображення MSX підвищує деталізацію термографических знімків.
  • У моделі Flir ONE застосовується найкомпактніший тепловізійний модуль компанії Flir - Lepton.

Із цікавих характеристик можна відмітити Сертифікація MFi (версія для iOS), RoHS, CE / FCC, CEC-BC, EN61233, стійкість до механічних ударів Падіння з висоти 1,5 м, термічний датчик Розмір пікселя 17 мкм: спектральний діапазон 8-14 мкм.

В рамках інноваційного змісту навчання в студентському конструкторському бюро кафедри розробляються та проектуються найпростіші типи тепловізорів для виявлення закладних пристроїв різного фізичного принципу дії.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.