Apple і Samsung можуть замінити 50 тисяч працівників на роботів

13:35, 31-05-2016

За словами глави прес-служби міського повіту Куньшань Сюя Юйляня, Foxconn скоротив штат з 110 тис. До 50 тис., Запровадивши у виробництво роботів.

На заводі Foxconn, що виготовляє в Китаї iPhone для корпорації Apple і смартфони Samsung, скоротили 50 тис. Працівників і замінили їх на роботів, повідомляє китайське видання South China Morning Post.

"Завод Foxconn скоротив чисельність штату з 110 тис. До 50 тис. Завдяки впровадженню в виробничий процес роботів, ніж знизив витрати на оплату праці", - сказав глава прес-служби міського повіту Куньшань (провінція Цзянсу) Сюй Юйлянь.

Він вважає, що незабаром цей приклад наслідують й інші компанії.

Згідно урядового опитування, близько 600 великих компаній в Куньшань мають такі ж плани на створення роботизованого персоналу.

Як повідомляється, 35 тайваньських компаній, в тому числі і постачальник Apple - Foxconn, в 2015 році витратили в цілому 4 млрд юанів ($ 4,74 млрд) на розвиток штучного інтелекту.

У коментарі Бі-бі-сі Foxconn Technology Group підтвердила, що автоматизує багато виробничих процесів, але при цьому в компанії заперечують масштабне скорочення персоналу.

"Ми впроваджуємо робототехническую інженерію та інші інноваційні виробничі технології для механічної роботи, яку раніше виконували наші співробітники, і за допомогою тренінгів даємо можливість співробітникам концентруватися на елементах виробничого процесу з більшою доданою вартістю, таких як конструкторські розробки, управління технологічним процесом і контроль якості", - йдеться в заяві компанії.

"Ми продовжимо використовувати як автоматизовану, так і живу робочу силу в наших виробничих операціях, і ми плануємо зберегти значний штат в Китаї", - додали в Foxconn Technology Group.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.