Компанія AT&T завойовує ринок з іншого боку або інтернет уздовж ліній електропередач

15:06, 10-10-2016

Компанія AT & T завойовує ринок надання телекомунікаційних послуг з іншого боку, для цих цілей вона впроваджує проект AirGig. Проект передбачає використання недорогих пластикових антени, які будуть розташовуватися уздовж ліній електропередач на відстані, що забезпечує надійний доступ в Інтернет. Родзинка полягає в тому, що широкосмуговий сигнал формується завдяки магнітних полів, які виробляються струмом всередині ліній електропередач. Після установки таких систем на стовпи електропередач, за заявами розробників даної системи, будь-який користувач мобільних пристроїв зможе підключитися до загальнодоступної мережі Wi-Fi на швидкостях, близьких по швидкості стандарту 4G LTE.

В системі буде використано хвилі міліметрового діапазону, які дозволяють розширити можливості широкосмугового сигналу даних антен. Випробування даної технологічної системи показали можливість передавати дані зі швидкістю 6 гігабіт на секунду, що є, поки, світовим рекордом для бездротової передачі даних в бездротових системах передачі даних. Однак, організатори повинні вирішити ряд проблем, одна з яких - для забезпечення надійного випромінювання сигналу антени в системі повинні розташовуватися в межах прямої видимості, інакше неможливо ефективно передати інформацію. Для вирішення цієї проблеми необхідна комбінація кілька технологій передачі даних, що передбачає передачу сигналу до антен за допомогою ліній оптоволокна, Зараз система проходить випробування на відкритому об'єкті компанії AT & T і, як планується, в наступному році забезпечить Інтернетом віддалені куточки місцевості.