Куди поступати після 11 класу: яку вибрати спеціальність?

14:46, 12-03-2018

Куди піти вчитися – одне з найважливіших питань в житті людини. Тут необхідно не помилитися, адже 5 років життя - дорога ціна за помилку. До цього вибору варто підійти максимально відповідально і керуватися тільки власними рішеннями. За це рішення тільки ви повинні нести особисту відповідальність, адже це тільки ваше життя.

Державний університет телекомунікацій пропонує абітурієнтам сучасну спеціальність – 126 «Інформаційні системи та технології». Галузь знань – 12 Інформаційні технології.

Основним напрямком спеціальності "Інформаційні системи та технології" є розробка і практичне використання інформаційних технологій з акцентом на системах Internet of things, Cloud сервісах, Big Data.

Для вступу на 1-й курс на навчання за спеціальністю 126 - Інформаційні системи та технології необхідно скласти ЗНО з таких предметів:

1. Українська мова та література.

2. Математика.

3. Фізика або Іноземна мова.

На кафедрі ІСТ студенти отримують сертифікати Cisco Networking Academy за напрямками:

1. «Introduction to the Internet of Everything» в рамках дисципліни «Пошук, обробка та аналіз інформації».
  2. «Introduction to IoT» в рамках дисципліни «Технології Інтернет речей».
  3. «IoT Fundamentals: Connecting Things» в рамках дисципліни «Моделювання ІоТ».

Для корисного студентського дозвілля кафедра проводить гуртки:

1. Інтернет речей своїми руками.
  2. Уроки Photoshop.

Перспективи працевлаштування за професією

Випускник спеціальності 126 - Інформаційні системи та технології зможе працювати в будь-якій з галузей, яка так чи інакше пов'язана з IT-сферою. Це первинні посади: професіонала в області обчислювальних систем; розробника обчислювальних систем; технічного фахівця в області обчислювальної техніки; техніка-програміста.