Самоосвіта та пошук нових партнерів для кафедри Інформаційних систем та технологій на експо-конгресі «Business for Smart Cities»

15:25, 31-01-2019

«Бізнес для Розумних Міст» – це глобальний захід, який щорічно збирає лідерів регіону для вирішення проблем міст та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів та надання послуг.

Основною темою заходу було обговорення побудови Проекту трансформації міста у Стале та Розумне та залучити до його реалізації приватний бізнес і приватний капітал.

До участі запрошувалися висококваліфіковані технічні спеціалісти й політичні діячі міст, підприємництва, приватний бізнес, університети, тощо, які працюють у сфері інновацій.

Перший день Конгресу було присвячено участі бізнесу в трансформації міст. Мери та представники міст, урядів та приватних компаній презентували свої успішні історії участі бізнесу в трансформації міст, проінформували про те, як вони досягли реальних партнерських відносин між бізнесом та публічною владою.

День другий – Розумні міста Регіону: досвід та виклики. Основною темою, що підлягала обговоренню на цій сесії – «Підвищення ролі бізнесу у Стратегіях Розумних Міст (SmartCityStrategies) в Україні та регіоні: нова економіка». Експерти розповідали про економіку замкнутого циклу, технології «блокчейн», зелену та синю економіку тощо.

Серед спікерів заходу були представники уряду України, бізнесу та міжнародні експерти із зазначених питань.

«Бізнес для Розумних Міст» – це простір, де впливові глобальні компанії мали можливість зустріти партнерів, місцева влада – знайти рішення для розв'язання проблем міст, стартапи – зустріти інвесторів, інвестор – знайти проекти та/або компанії, в які можна вкладати кошти, представники освіти – ознайомитися з новинками техніки, яких ще немає у продажу.

Саме з цією метою викладачі кафедри Інформаційних систем та технологій відвідали експо-конгрес «Business for Smart Cities», що відбувся 29-31 січня. Завдяки візиту мали можливість не лише підвищити рівень своєї самоосвіти, а й отримали контакти ІТ-компаній, що зацікавлені у співпраці.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.