Запрошуємо до навчання випускників коледжів за спеціальністю 126 – Інформаційні системи та технології!

09:57, 03-05-2019

Кафедра Інформаційних систем та технологій запрошує до навчання випускників коледжів за спеціальністю 126 – Інформаційні системи та технології! В залежності від отриманої програми навчання, ви зараховуєтесь на 2й або на 3й курс навчання.

Ви спитаєте, а в чому переваги навчання за спеціальністю 126 – Інформаційні системи та технології в Державному університеті телекомунікацій? Відповідь проста. Ми готуємо конкурентноспроможного фахівця, який отримавши високий рівень знань в університеті, спроможний влаштуватися в престижну компанію та отримувати високу зарплатню. Але цей успіх завдяки створеній програмі навчання, а саме:

• Починаючи з першого курсу, ви вивчаєте дисципліни за спеціальністю, а не загальноосвітні;
  • Посилено вчите англійську мову, для цього в програмі передбачено достатню кількість годин та викладання деяких технічних дисциплін англійською, а саме: Робототехніка, Моделювання інформаційних систем та технологія VoIP;
  • Маєте можливість проходження практик та оплачуваних стажувань в компаніях Vodafone, Binotel, GMS та інших ІТ-компаніях, що збільшує ваші шанси щодо працевлаштування;
  • Отримуєте достатній рівень знань з техніки завдяки конструюванню програмованих роботів, створенню пристроїв на основі сенсорів і датчиків з наборів Arduino, створенню об'ємних фігур за допомогою 3D-принтерів, налаштуванню віртуальної телефонії та ін. Тобто кафедра оснащена сучасною матеріально-технічною базою для можливості навчання за спеціальністю.

Але, щоб не перевантажувати це повідомлення, наведено лише частину переваг навчання за спеціальністю. Найкраще, щоб впевнитися у якості навчання, кожну п'ятницю, о 16:00 ми проводимо день відкритих дверей, де ви можете отримати повну інформацію про навчання за спеціальністю, поспілкуватись з деканом факультету на завідувачем кафедри. А для зручності наводимо основні строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання:

Основні дати

1.

з 10.07.19 по 16.07.19

Прийом заяв та документів у паперовій формі

2.

з 23.07.19 по 30.07.19

Проведення вступних випробувань зі спеціальності. Перелік питань

3.

01.08.19 (о 12:00)

Оприлюднення рейтингового списку рекомендованих до зарахування

4.

з 01.08.19 по 10.08.19

Зарахування вступників

Запрошуємо випускників коледжів до навчання!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.