Запрошуємо до навчання на 2-й та 3-й курс по спеціальності 126 – інформаційні системи та технології

12:48, 03-06-2019

Кафедра Інформаційних систем та технологій запрошує до навчання на 2-й та 3-й курс осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста на спеціальність 126 - Інформаційні системи та технології. Для навчання по цій спеціальності в Державному університеті телекомунікацій є ряд переваг серед інших вищих закладів освіти м. Києва. А саме:

Теоретична підготовка студентів за спеціальністю Інформаційні системи та технології здійснюється на основі сучасних технологій (одними з яких на сьогоднішній день є Інтернет речей та робототехніка) та компетенцій компаній партнерів кафедри;

Практична підготовка на кафедрі для спеціальності Інформаційні системи та технології здійснюється за допомогою сучасного обладнання, яким є:

• різноманітні комплектуючі Arduino для конструювання схем та написання програм до побудови складних систем, механізмів та роботів;
  • програмовані роботи-конструктори за допомогою яких можна сконструювати декілька моделей роботів;
  • 3D-принтери, для вивчення навиків моделювання;
  • набори «Розумний будинок» та його комплектуючі, для вивчення технології Інтернет речей;
  • віртуальна АТС для набуття студентами практичних навичок та вмінь, щодо роботи з сучасними системами комутації.

На кафедрі ІСТ під керівництвом викладачів, які отримали право бути інструкторами, що підтверджено наявністю сертифікатів, студенти отримують сертифікати Cisco Networking Academy за напрямками:

1. «Introduction to the Internet of Everything».
  2. «Introductiont o IoT».
  3. «IoT Fundamentals: Connecting Things».

Отримання наведених сертифікатів надає можливість студентам бути в пріоритеті при влаштуванні в IT-компанії!

В обов`язковому порядку передбачено поглиблене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання. Робототехніка, Моделювання інформаційних систем, Технологія VoIP – дані дисципліни викладаються англійською мовою викладачами кафедри.

Партнери кафедри, компанії Binotel, GMS, Pipl та інші відомі IT-компанії зацікавлені в працевлаштуванні студентів Державного університету телекомунікацій, які мають достатній рівень підготовки за фахом.

Також на Вас чекають досвідчені викладачі, які охоче будуть надавати необхідні знання.

Далі приведена докладна інформація, яка необхідна для вступу до Державного університету телекомунікацій на основі  освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста для здобуття ступеня бакалавра.

Перелік спеціальностей та вступних випробувань для прийому на навчання на другий курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, для здобуття ступеня бакалавра

Спеціальність освітнього рівня

Фахове випробування

Курс

Термін навчання, роки

Кількість осіб

Назва

За кошти державного бюджету

За кошти фізичних, юридичних осіб

126

Інформаційні системи та технології

Іспит зі спеціальності

12

Перелік спеціальностей та вступних випробувань для прийому на навчання на третій курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, для здобуття ступеня бакалавра

Спеціальність освітнього рівня

Фахове випробування

Курс

Термін навчання, роки

Кількість осіб

Назва

За кошти державного бюджету

За кошти фізичних, юридичних осіб

126

Інформаційні системи та технології

Іспит зі спеціальності

4

Вступ на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста для здобуття ступеня бакалавра (на денну, заочну форму навчання)

Етапи вступної компанії

Термін

1

Початок прийому від вступників заяв та документів у паперовій формі 1

10 липня 2019 року

2

Закінчення прийому заяв та документів

о 1800 годині 22 липня 2019 року

3

Строки проведення Державним університетом телекомунікацій вступних випробувань

23 липня – 30 липня 2019 року

4

Оприлюднення рейтингового списку рекомендованих до зарахування

о 1200 годині 01 серпня 2019 року

5

Зарахування вступників

до 1800 години 10 серпня 2019 року

Проведення вступних випробувань зі спеціальності: програма фахового вступного випробування

За посиланням абітурієнти зможуть детальніше ознайомитись із загальними правилами прийому.

Кожну п'ятницю, о 16:00 ми проводимо день відкритих дверей, де ви можете отримати повну інформацію про навчання за спеціальністю, поспілкуватись з деканом факультету та завідувачем кафедри.

Спеціальність 126 - Інформаційні системи та мережі саме для тебе!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.