Державний університет телекомунікацій у ТОП-20 закладів вищої освіти України за якістю ІТ-освіти

15:57, 06-06-2019

З 15 квітня по 7 травня на ресурсі DOU відбувалося щорічне опитування, присвячене якості освіти в українських закладах вищої освіти.

DOU – це українська спільнота розробників, аудиторія якої складається із ІТ-фахівців. Вибірку склали із 3038 заповнених анкет з відгуками нинішніх і колишніх студентів українських вишів. Оцінювали імідж, адміністрацію, програму, технології, які вивчали, викладачів, технічний стан, спільноту випускників та студентів, науку, фінанси, корупцію, співробітництво з ІТ-компаніями, допомогу у працевлаштуванні.

Зокрема наш університет за якістю ІТ-освіти випередив Національний аерокосмічний університет ім. Жуковського «ХАІ», НТУ «Харківський політехнічний інститут», Національний університет «Львівська політехніка», Одеський національний політехнічний університет, Дніпровський національний університет ім. Гончара, Вінницький національний технічний університет, Національний авіаційний університет та інші.

До сильних сторін ДУТ відносять хорошу технічну оснащеність, активну участь ІТ-компаній у організації навчальних курсів у виші, досить активне вивчення ІТ-технологій, а також низький рівень корупції.

Для Державного університету телекомунікацій це дуже хороший показник, адже ми вперше потрапили до цього рейтингу. Саме завдяки інноваційному змісту навчання впровадженому в університеті ми досягли таких показників.

Робіть свій вибір!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.