Побач себе фахівцем з інформаційних систем та технологій

15:42, 23-04-2020

Сьогодні нова техніка і технології застосовуються для реалізації нових ідей, нових способів отримання конкурентної переваги, а не тільки як раніше для автоматизації збору і обробки даних. Світ звузився до розмірів екрану монітора і робочого столу, завдяки розподіленим інформаційним системам і мережних технологій.

Ми пропонуємо вам отримати сучасні знання зі спеціальності 126 Інформаційні системи та технології. Ви запитаєте – в чому сутність спеціальності? Чому нас будуть навчати? Де ми зможемо працювати по закінченню навчання і які завдання перед нами постануть? Відповідаємо.

Сутність спеціальності полягає у вивченні апаратного та програмного забезпечення інформаційних систем та технологій, а також, набуття навичок успішності. А для набуття відповідних знань, програмою закладено вивчення наступних дисциплін:

По закінченню навчання ви отримаєте кваліфікацію – фахівець з інформаційних технологій. І вже з назви ви бачите, що кваліфікація має широкі рамки.

Спеціалісти в даній сфері в сучасному світі необхідні буквально всіх галузях, фірмам, починаючи від самих дрібних і закінчуючи великими підприємствами і корпораціями. Зараз складно навіть уявити собі хоч одну компанію, яка обходилася б у своїй роботі без комп'ютерів, інформаційних технологій та іншого. Та й в повсякденному житті кожна людина постійно стикається і взаємодіє з різними програмами і системами. Тобто, в залежності від вашого хисту, ви зможете стати:

1. Фахівцем з проектування та підтримки інформаційних систем та технологій;
  2. Техніком-програмістом;
  3. Аналітиком даних;
  4. Архітектором Інтернету речей та інше.

Основними завданнями фахівця з інформаційних систем та технологій є: розробка і впровадження передових інформаційних технологій з метою автоматизації управління підприємством в сучасних бізнес-умовах; організація інфраструктури інформаційних технологій підприємства; використання мінімуму IT-засобів (IT - Information Technologies) для досягнення цілей автоматизації; формування культури корпоративної роботи користувачів.

Але і з вашої сторони в наявності повинні бути наступні здібності і якості:

• достатній рівень технічних здібностей.
  • логічне та аналітичне мислення;
  • достатній рівень розвитку пам'яті;
  • достатній рівень розвитку образного мислення;
  • уважність;
  • терплячість;
  • ретельність, систематичність в роботі;
  • відповідальність.

Якщо, в наведеному описі ви побачили себе, тоді радо запрошуємо на навчання за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології в Державний університет телекомунікацій!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 - Інформаційні системи та технології" та першими отримуйте новини про важливі події, інновації в навчанні, сутність спеціальності, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Telegram: https://t.me/dut_ist_2020

Viber: https://invite.viber.com/

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.