Дистанційне навчання «у тренді» з кафедрою ІСТ

14:51, 24-04-2020

У звязку із ситуацією, що склалась в країні на період карантину, навчання у школах та ВНЗ перейшло у дистанційний режим.

У пошуках можливості зацікавити студентів у віддаленому навчанні, викладач кафедри Інформаційних систем та технологій Хоменчук Владислав Олегович нещодавно провів онлайн заняття з дисципліни «Моделювання ІоТ» з використанням засобів Cisco Webex.

Заняття присвячено побудові web-server на основі мікроконтролера esp8266. У ході розглянуто будову та характеристики мікроконтролера, способи його використання, написано програмний код та пояснено кожен його елемент, а також у прямому ефірі зібрано пристрій для керування за допомогою web-server — Wi-Fi лампочку. Під час прямого ефіру будь-який студент міг зайти на web-сайт на керувати зібраним Владиславом Олеговичем приладом зі свого дому.

Для можливості перегляду заняття у будь-який зручний час, викладач розмістив відеозапис заняття на своєму каналі у YouTube. Переглянути заняття можна за посиланням: https://youtu.be/VtQat6vhiKs.

Якщо вас зацікавила наведена тематика, якщо ви прагнете здобути навички в темі IoT, ми раді будемо прийняти вас на навчання на спеціальність 126 Інформаційні системи та технології в Державний університет телекомунікацій!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 - Інформаційні системи та технології" та першими отримуйте новини про важливі події, інновації в навчанні, сутність спеціальності, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Telegram: https://t.me/dut_ist_2020

Viber: https://invite.viber.com/