Як університет допоміг мені відшукати роботу: відгук студента

16:21, 27-04-2020

Все розпочалось з того, що мені запропонували відвідати курси від компанії “Evergreen”. Ця компанія займається розробкою програмного забезпечення для українського та міжнародного ринку, для різних галузей бізнесу.

“Evergreen” надала нам можливість обрати між двома видами курсів: SEO&Sales та Project Management.  Мене більш зацікавив напрямок управління розробкою проектів на усіх етапах, а саме: створення ТЗ згідно вимог замовника, узгодження запланованих робіт, створення плану розробки, управління командою в процесі створення програмних продуктів та контролювання так званого “трикутника ПМ-ів” (ціна, якість, час).

Під час проходження курсів ми отримали, як теоретичні, так і практичні навики у роботі. До теоретичних навиків можна віднести: отримані знання про методології розробки проектів (Waterfall, V-модель, Спіральна модель, сімейство Аджайл методологій), етапи створення ТЗ, архітектура інтернет мережі, принципи спілкування з клієнтами та ще багато іншого. До практичних навиків можна віднести: базове тестування сайту, розбір реальних ТЗ по реальним проектам, розгортання веб серверу на своєму комп’ютері не використовуючи жодних помічників, по типу: xampp, Open Server.

Всі куси вели співробітники компанії з великим досвідом роботи, які є професіоналами у своїй справі та можуть з легкістю відповісти на усі ваші запитання. Також, під час проходження курсів, в нас був шанс познайомитися з технічним директором компанії, та задати йому питання в усіх напрямках ІТ.

Після проходження курсів, я та ще два студенти отримали можливість пройти стажування на компанії, за результатами якого, я та вже моя колега отримали роботу. Студенти, які змогли непогано себе проявити, були порекомендовані в дочірні компанії  ”Evergreen”.

Цю можливість я отримав саме завдяки партнерству Державного університету телекомунікацій з компанією ”Evergreen”. Саме заключення договорів університетом з 134 компаніями надають величезні шанси працевлаштування після закінчення навчання або на останніх курсах.

Владислав Антипін, ІСД-32