ІТ дисципліни англійською

08:14, 30-04-2020

Питанням як отримати перше високооплачуване місце роботи на сьогодні переймається кожна молода людина. Життя невпинно рухається вперед і те, що було актуальним вчора, застаріє завтра. Незмінними залишаться вміння адаптуватися до нових вимог часу, які все більше носять глобальний характер. Компанії, які виходять на світовий ринок, потребують не просто підготовлених ІТ спеціалістів, а фахівців, котрі вільно володіють англійською.

Саме тому у Державному університеті телекомунікацій, піклуючись про майбутнє працевлаштування студентів, ректор університету доктор технічних наук професор Толубко В.Б. розробив інноваційний зміст навчання з метою якісної підготовки конкурентоздатних фахівців у сфері інформаційно-телекомунікаційних технологій, і навчання англійською є одним з пріоритетних напрямків цього змісту.

Для забезпечення впровадження інноваційного змісту та задля того, щоб майбутні фахівці вільно оперували англомовною термінологією в своїй галузі кафедрою Інформаційних систем та технологій організовано якісне проведення лекційних, практичних та лабораторних занять з таких перспективних дисциплін як Робототехніка, Технологія VoIP та ін. англійською мовою.

На відміну від інших університетів, дисципліни кафедри не лише забезпечують високу теоретичну підготовку, а й на практиці  підкріплені сучасною матеріальною базою. Вже на заняттях студенти проектують, збирають та програмують мобільних роботів, організовують з’єднання в мережах ІР-телефонії; налаштовують сервіси та послуги VoIP; працюють з ПЗ Asterisk, створюють пристрої для Інтернету речей на основі мікроконтролерів Arduino та об’єднують їх в системи за допомогою мережних технологій Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi, GSM.

Детальніше ознайомитись з досягненнями наших студентів та діяльністю кафедри Інформаційних систем та технологій можна за посиланнями:

Підписуйтесь до спільноти спеціальності "126 - Інформаційні системи та технології" та першими отримуйте новини про важливі події, інновації в навчанні, сутність спеціальності, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

https://dut.edu.ua/img/notifier/telegram.png Telegram: https://t.me/dut_ist_2020

https://dut.edu.ua/img/notifier/viber.png Viber: https://invite.viber.com/

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.