День відкритих дверей Навчально-наукового інституту Інформаційних технологій

12:17, 19-05-2020

Шановні абітурієнти!

Запрошуємо Вас в четвер, 21 травня 2020 о 15.00 на день відкритих дверей Навчально-наукового інституту Інформаційних технологій, який відбудеться онлайн на платформі Zoom!

День відкритих дверей пройде в форматі вебінару на тему: «Який з напрямків ІТ обрати».

Модератор зустрічі – директор ННІІТ доктор технічних наук, професор Бондарчук Андрій Петрович.

Учасники зустрічі представлять спеціальності ІТ-напрямку, а саме:

• 121 - Інженерія програмного забезпечення - Доктор технічних наук, професор Онищенко Вікторія Валеріївна,
  • 122 - Комп'ютерні науки (Штучний інтелект) – Доктор технічних наук, професор Вишнівський Віктор Вікторович та доктор технічних наук, професор Трембовецький Максим Петрович
  • 123 - Комп'ютерна інженерія - Доктор технічних наук, доцент Ткаченко Ольга Миколаївна
  • 124 - Системний аналіз – Кандидат технічних наук, доцент Золотухіна Оксана Анатоліївна
  • 126 - Інформаційні системи та технології - Доктор технічних наук, професор Сторчак Каміла Павлівна.

Під час дня відкритих дверей Ви:

• Зможете задати своє питання та отримати відповідь on-line.
  • Дізнаєтесь, ким Ви зможете працювати в залежності від свого вибору та на яку заробітну плату Ви зможете розраховувати
  • Порівняєте особливості навчання на спеціальностях галузі знань 12-Інформаційні технології
  • Здійсните онлайн екскурсію аудиторіями ННІІТ.

Для участі в заході необхідно пройти реєстрацію!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.