Прокачай свій інгліш! 5 найкращих додатків

09:44, 09-06-2020

Відповідно до Інноваційного змісту навчання у Державному університеті телекомунікацій, значна увага приділяється вивченню англійської мови, адже якщо для більшості спеціальностей знання англійської мови – просто приємний плюс, то для ІТ-шників це просто необхідність. По-перше, спрощується розуміння будь-якої мови програмування, так як команди в ній зазвичай є відповідними англомовними словами та виразами. По-друге, знаючи англійську, у вас є можливість працювати на зарубіжні компанії та більший вибір на фріланс-біржах, так як можете взяти проекти від іноземних замовників.

І це не враховуючи того, що ваша цінність, як спеціаліста, значно зростає в очах роботодавця (див. Інноваційний зміст навчання).

Багато хто стверджує, що запорука успішного вивчення мови – регулярні заняття кожного дня, навіть якщо вони не дуже довгі. Кафедра ІСТ підготувала підбірку сайтів та додатків, на яких ви зможете кожного дня за 15-20 хвилин отримувати максимум знань і прокачати свою англійську навіть на літніх канікулах.

Проходьте уроки, отримуйте бали, приймайте участь у змаганнях, тренуйтесь. Є сайт, а також мобільні додатки, які дозволять вам займатися у вільний час  (наприклад, коли ви знаходитеся в транспорті).

Сайт або додаток великою кількістю різноманітних тренувань. Ви зможете розширити словниковий запас, а також розвинути навички читання, письма та аудіювання. Навчання побудоване у вигляді гри, тому ви будете постійно відчувати прогрес та стимул рухатися далі.

Вивчіть граматику англійської мови за 16 відео-уроків. Можна вибрати повну (40 хвилин) або скорочену (15 хвилин) версію кожного уроку. До кожного відео додаються пояснення та вправи, виконуючи які, ви будете закріплювати отримані знання.

Програма побудована в ігровому стилі, увага звертається на вивчення саме розмовної англійської, а також підвищення словникового запасу. Заходьте на сайт або завантажуйте додаток та занурюйтесь у світ англійської!

Встановіть на телефон або заходьте на сайт кожного дня, щоб вивчити 10 нових слів. Даний додаток рекомендується використовувати в парі з іншими, щоб  не відставати у вивченні граматики. Лише уявіть, 10 слів в день - це близько 2000 нових слів у вашому словниковому запасі за пів року! Витрачаючи всього 20 хвилин в день.

Також варто пам'ятати 5 правил ефективного вивчення англійської мови:

1. Займайтеся регулярно – так ви будете підтримувати вже отримані знання та швидше опрацьовувати новий матеріал.
  2. Старайтеся застосовувати англійську в житті – читайте книги та дивіться фільми англійською. Не користуйтеся перекладачем сайтів, намагайтеся самостійно зрозуміти зміст або перекладати тільки окремі слова.
  3. Дізнайтеся, у який час доби навчання найбільш ефективне для вас. Складіть графік занять.
  4. Не забувайте повторювати вже пройдений матеріал, а не тільки вчити новий.
  5. Спілкуйтесь англійською. В Києві працюють онлайн та офлайн клуби англійської мови, також можна знайти друга по переписці. Це безцінно, адже ніхто ще не навчився спілкуватися англійською, використовуючи тільки підручники.

Кафедра Інформаційних систем та технологій бажає успіхів у вивченні англійської мови!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.