Магістри спеціальності Інформаційні системи та технології опанують Erlang

11:01, 10-09-2020

Erlang — функціональна мова програмування, з динамічною типізацією (прийом, що використовується в мовах програмування і мовах специфікації, при якому змінна зв'язується з типом в момент присвоєння значення, а не в момент оголошення змінної — таким чином, в різних ділянках програми одна і та ж змінна може приймати значення різних типів).

Erlang — це мова програмування, що ідеально підходить для створення паралельних відмовостійких додатків, призначених для роботи в режимі реального часу.

Erlang вирішує три проблеми, пов'язані з розробкою паралельних, розподілених додатків, що працюють в режимі реального часу:

• можливість швидкої та ефективної розробки додатків;
  • розробка програм, стійких як до програмних, так і до апаратних неполадок;
  • можливість оновлення програм "на льоту", без необхідності зупинення виконання.

Erlang застосовується в найрізноманітніших областях, серед них: телекомунікаційні мережі, розподілені бази даних, фінансові програми, сервери обміну миттєвими повідомленнями, нейронні мережі тощо.

Багато компаній вже користуються Erlang: Amazon, Yahoo!, Facebook, T-Mobile, Motorola, Ericsson, WhatsApp та інші.

Для розширення запасу своїх знань та вмінь об`єктно-орієнтованих мов, які вивчали на рівні підготовки «бакалавр», ще й функціональною мовою програмування, магістри спеціальності Інформаційні системи та технології опановуватимуть Erlang.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.