Студенти спеціальності ІСТ вивчають мову програмування Python

12:38, 28-10-2020

Python – багатоцільова мова програмування, яка дозволяє писати код, що добре читається. Відносний лаконізм мови Python дозволяє створити програму, яка буде набагато коротше свого аналога, написаного на іншій мові. Ще однією перевагою Python є його стандартна бібліотека, яка встановлюється разом з Python і містить готові інструменти для роботи з операційною системою, веб-сторінками, базами даних, різними форматами даних, для побудови графічного інтерфейсу програм тощо.

Через лаконічність мови Python та велику кількість спеціалізованих на різних сферах, стандартних та сторонніх бібліотек, вона часто використовується для роботи з об’ємними та складними нейронними мережами (бібліотеки numpy, Caffe), штучним інтелектом (фреймворки Tensor Flow, Microsoft CNTK) та для реалізації Internet of Things (модуль PRi забезпечує роботу з GPIO, що дозволяє проводити налаштування та зчитування даних з різноманітних датчиків, контролерів, двигунів).

Наразі, більшість сервісів використовують штучний інтелект для підлаштування до свого користувача, тож зручні інструменти з великою спільнотою, що робить ці інструменти загальновживаними та сворює навчальні матеріали обов’язкові до вивчення майбутньому спеціалісту.  Фреймворк TensorFlow наразі є дуже популярним, оскільки пропонує різні рівні абстракції, кроссплатформеність,  гнучкість у налаштуванні, що дозволяє задовільнити будь-які потреби.

Велика увага у навчанні приділяється на практичне застосування мови для вирішення актуальних задач, на створення зрозумілого для читання коду, що відповідає загальноприйнятим стандартам, на дотримання дзену мови Python при написанні програм  та на заохочення студентів спостерігати за новинами та подіями у спільноті розробників мови Python.

Отже, знання цієї мови програмування допоможе студентам у вивченні майбутніх дисциплін.

Запрошуємо на навчання за спеціальністю
Інформаційні системи та технології!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.