Кафедра ІСТ рекомендує 5 безкоштовних курсів з програмування із сертифікацією

10:26, 04-12-2020

Кафедра Інформаційних систем та технологій  піклується про те, щоб студенти з користю провели майбутні зимові канікули.

Ми підібрали для вас безкоштовні онлайн-курси від провідних компаній, що розширять отримані під час вивчення дисциплін знання. За успішне завершення курсу у вас є можливість отримати сертифікат, який може знадобитися на майбутніх співбесіді або стажуванні.

1. «Покоління Python»: курс для початківців від школи BEEGEEK

В курсі розглядаються основні типи даних, конструкції та принципи структурного програмування. Використовується версія мови Python гілки 3.x. Курс поділено на 8 модулів, кожен з них містить теоретичні та практичні матеріали і завдання.

1. Введення-виведення даних
  2. Умовний оператор
  3. Типи даних
  4. Цикли for и while
  5. Строковий тип даних
  6. Списки
  7. Функції
  8. Робота над міні-проектом

Розв’язання будуть перевірятися автоматично системою, тому ви будете отримувати швидкий зворотний зв'язок. Якщо у вас виникнуть проблеми, команда курсу дасть поради та підказки. Крім того, питання завжди можна обговорити з однокурсниками в коментарях до завдання.

2. «Програмування мовою C++» від Computer Science Center

Даний базовий курс розповідає про основні засоби мови C++. Особлива увага приділяється обговоренню базових принципів роботи програм, а також процесу їх компіляції. Курс далеко не вичерпний і покриває лише невелику частину стандарту мови C++, проте ви дізнаєтеся про важливі можливості цієї мови.

1. Введення в мову С++
  2. Як виконуються програми на С++
  3. Структури і класи
  4. Об'єктно-орієнтоване програмування
  5. Додаткові можливості С++
  6. Шаблони
  7. Заключний модуль

3. «Java. Базовий курс» від Computer Science Center

Даний курс призначений для тих, хто тільки починає вивчати Java. Курс починається з самих азів: компіляція і запуск Java-програм, синтаксис мови, система типів, основи об'єктно-орієнтованого програмування. Далі обговоримо найбільш важливі класи стандартної бібліотеки, включаючи нововведення Java 8. Для закріплення знань в курсі передбачені контрольні запитання та практичні завдання.

1. Введення в Java
  2. Базовий синтаксис Java
  3. Об'єкти, класи і пакети в Java
  4. Обробка помилок, виключення, налагодження
  5. Введення-виведення, доступ до файлової системи
  6. Generics. Collections. Streams

4. «Нейронні мережі та обробка тексту» від Samsung Research

Сучасні методи автоматичної обробки тексту - це пошук за змістом, машинний переклад, чат-боти, побудова баз знань... Як до цього підступитися? Більше практики! Автори курсу, експерти Центру ШІ Samsung, доступною мовою розповідають, як почати працювати з текстами за допомогою нейронних мереж.

1. Введення
  2. Векторна модель тексту і класифікація довгих текстів
  3. Базові нейромережеві методи роботи з текстами
  4. Мовні моделі і генерація тексту
  5. Перетворення послідовностей: 1-к-1 і N-к-M
  6. Transfer learning, адаптація моделей
  7. Фінальне змагання на kaggle і заключення

5. «Нейронні мережі та комп'ютерний зір» від Samsung Research

Автори курсу - експерти Samsung AI Center, що займаються завданнями машинного зору - передають свій практичний досвід і інтуїтивне розуміння принципів роботи нейронних мереж для комп'ютерного зору.

А ще цей онлайн-курс є частиною треку зі штучного інтелекту соціально-освітньої програми для вищих навчальних закладів «IT Академія Samsung».

Крім лекцій вас чекає 8 практичних семінарів. Ви наберетеся досвіду в інструментарії машинного навчання і комп'ютерного зору, вирішите базові завдання, і будете готові до практичного тестування, де ви вирішите серйозну задачу в області CV / ML. І, впоравшись з нею, зможете отримати сертифікат з відзнакою!

1. Нейрон і нейронна мережа
  2. Будуємо першу нейронну мережу
  3. Завдання, які вирішуються за допомогою нейронних мереж
  4. Методи оптимізації
  5. Згорткові нейронні мережі
  6. Регуляція і нормалізація
  7. Метод максимальної правдоподібності і великий фінал

Кафедра Інформаційних систем та технологій бажає успіхів та
запрошує на навчання за спеціальністю
126 Інформаційні системи та технології!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.