17:36, 03-02-2021

Кафедра Інформаційних систем та технологій постійно розширює свої компетенції та надає студентам можливість отримувати найсучасніші знання та проходити сертифікаційне навчання. Сумісними зусиллями керівництва кафедри та партнера кафедри ТОВ «Ай Ті Джи» було проведено підготовку до участі в освітній програмі виробника мережевого обладнання та програмного забезпечення MikroTik.

MikroTik - відомий виробник мережевого обладнання - апаратної платформи RouterBOARD і програмного забезпечення - RouterOS.

Устаткування MikroTik набуло широкого поширення по всьому світу, його використовують як приватні особи для організації невеликих мереж, так і великі оператори зв'язку. Продукція компанії відрізняється високою стабільністю роботи, зручністю управління і гнучкістю настройки під будь-які завдання.

25 січня 2021 року Державний Університет Телекомунікацій став учасником міжнародної освітньої програми MikroTik Academy. Державний університет телекомунікацій увійшов в п’ятірку закладів вищої освіти України, на базі яких відкрито Академію MikroTik https://mikrotik.com/training/academy/europe/ukraine.

В рамках навчальної програми студенти університету вивчатимуть мережеві технології за навчальною програмою MTCNA (MikroTik Certified Network Associate), а також отримають можливість здати офіційний сертифікаційний іспит і отримати сертифікат міжнародного зразка, який стане для них перепусткою до отримання першого робочого місця в компанії.

Навчання за програмою MikroTik буде здійснювати сертифікований тренер Академії.

Навички роботи з обладнанням MikroTik дадуть студентам не тільки істотні переваги при працевлаштуванні, а й дозволять ефективно вирішувати більшість завдань, пов'язаних з побудовою та управлінням інформаційними мережами передачі даних.

Детальна інформація та реєстрація на навчання доступна за посиланням - https://mikrotik-academy.kiev.ua

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.