Відбулася зустріч студентів з партнером кафедри компанією GMS

17:34, 30-03-2021

Сьогодні відбулася зустріч студентів з представниками компанії GMS. GMS – міжнародний провайдер меседжингових послуг для мобільних операторів і підприємств по всьому світу з більш ніж 15 роками досвіду. GMS Global Start – це програма, яка дозволяє студентам на практиці закріпити знання, отримані під час навчання, та розпочати успішну кар’єру.

Кандидати:

Студенти 3 курсу і вище, а також випускники

Тривалість стажування

14 червня – 24 вересня 2021

Формат співпраці

30 робочих годин на тиждень у київському офісі GMS, а також можливість працювати онлайн у віддаленому форматі

Спеціалізації стажування

• Інженер телекомунікацій
  • Інформаційна безпека
  • QA testing
  • Маркетинг
  • Product Development
  • Взаємодія з клієнтами та партнерами
  • Бухгалтерія

Деталі реєстрації та відбору у презентації.