Результати II Всеукраїнської науково-технічної конференції «Cучасний стан та перспективи розвитку IoT»

11:38, 16-04-2021

Кафедра Інформаційних систем та технологій провела онлайн-захід - вже другу науково-технічну конференцію за темою "Сучасний стан та перспективи розвитку ІоТ".

Конференція включає в себе такі основні напрямки:

1. Сучасні інформаційні технології в Україні і світі.
  2. ІоТ та штучний інтелект.
  3. ІoT для розумних міст та промисловості.
  4. Безпека в ІоТ-мережах.
  5. Big Data і аналіз даних.
  6. Інтернет Нано-речей (IoNT).
  7. ІоТ в навчанні.

Даний захід дозволив студентам та їх науковим керівникам поділитися зі слухачами своїми знаннями, досвідом, інтересами у сфері ІоТ та презентувати проєкти. Також на конференції були присутні слухачі - наукові керівники, викладачі кафедри та студенти.

Для декого це була перша наукова публікація, для декого - вже апробація дипломної роботи, а дехто прийшов просто поділитися цікавою для нього темою та послухати своїх колег. Конференція поєднала студентів різного віку, різних курсів та груп, які мають спільний інтерес - сферу Internet of Things.

Досвід участі у таких заходах є дуже корисним для кожного студента, адже у всіх попереду захист курсових проєктів та дипломної роботи, а також доросле життя, де потрібно буде презентувати різну інформацію та уміти донести її до кожного.

Кожен учасник, який окрім подання тез додатково виступив із презентацією за темою на конференції, матиме змогу отримати додаткові бали до дисциплін, що вивчають технології ІоТ, у яких це передбачено навчальною програмою.

Кафедра Інформаційних систем та технологій пишається своїми студентами та результатами їх роботи, а також бажає успіхів у подальшому навчанні та кар'єрі!

Усі тези опубліковані у збірнику, завантажити який можна за посиланням.