Як «Ярмарок вакансій» у Державному університеті телекомунікацій допоміг мені отримати роботу

14:02, 16-11-2021

“Що таке «ярмарок вакансій» у Державному університеті телекомунікацій? Це гарна можливість знайти вакансію мрії та почати працювати за спеціальністю у провідних компаниях світу ще до завершення навчання в університеті.

Як один з багатьох прикладів вдалого працевлаштування завдяки Державному університету телекомунікацій, можу навести свою історію. Я завітав на щорічний «ярмарок вакансій», що зазвичай проходить в студцентрі університету.

Тоді «ярмарок» відвідало багато відоміх компаній, які займаються работою в IT-сфері і готові не тільки працевлаштувати студентів, а ще й навчати їх.

Зазвичай цей захід відвідують такі відомі компанії як Huawei, MicroTik та інші. Всі компанії пропонують багато вакансій, тому кожен бажаючий може вибрати ту, яка йому до вподоби, та залишити заповнену анкету біля столика компанії. Як і я — залишив свою анкету і вже через декілька днів зі мною зв’язався HR з компанії ThunderSoft Ukraine та провів співбесіду.

Наразі я вже четвертий місяць працюю у цій компаніїї і дуже вдячний Державному університету телекоммунікацій за надану можливість у працевлаштуванні.

Тому всім студентам нашого університету я раджу відвідати «ярмарок вакансій» і не прогавити можливість  працевлаштуватися у преспективних компаніях України, і не тільки :-)”

Микита Яременко ІСД-31

“Одного дня в університеті був «ярмарок вакансій». А я якраз у цей час шукав роботу у сфері IT.

Відвідавши «ярмарок вакансій» я побачив безліч перспективних компаній, які пропонували роботу та давали цукерки ( :-) ), але одна з компаній найбільше мене зацікавила. Це була ThunderSoft Ukraine” — сподобався їх напрямок і те, що надавали навчання.

Поспілкувавшись із представниками компанії, я заповнив анкету, тоді зі мною зв'язалися та призначили зустріч. Під час зустрічі нам докладно розповіли про компанію. І ось я вже працюю 4-й місяць. І найголовніше — мені подобається! Усім раджу відвідувати «ярмарок вакансій» у Державному університеті телекомунікацій, оскільки не просто так їх організував університет. Це реальний шанс потрапити до ІТ!

Олександр Якименко ІСД-31

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем
запрошує на навчання за спеціальністю
126 Інформаційні системи та технології!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.